Narodowy marsz różańcowy

Narodowy Marsz Różańcowy, czyli wielka modlitwa wynagradzająca Bogu i Maryi za profanacje i zniewagi do jakich doszło w ostatnich miesiącach w naszej Ojczyźnie za sprawą działaczy kierujących się neomarksistowską ideologią LGBT.
 
Chrześcijanin to wyznawca Krzyża, stąd deklarujemy za św. Pawłem: „Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa” zwłaszcza teraz, kiedy został on usunięty z przestrzeni publicznej, a tam, gdzie się ostał, jest profanowany.
 
„Pragniemy odnowienia chwały Twojego Krzyża, aby na ten znak zginało się wszelkie kolano w naszej Ojczyźnie” – wołamy za Prymasem Tysiąclecia i w setną rocznicę Cudu nad Wisłą, prosimy Niepokalaną Królową Polski o cud świadectwa wiary Polaków, w obronie nie tylko Krzyża, ale całej katolickiej wiary.
 
Polska ponownie ma do odegrania dziejową misję, stąd idziemy za tym wezwaniem i tradycją polskich rycerzy, którzy z mieczem w jednym, a różańcem w drugim ręku, stawali w obronie krzyża i cywilizacji chrześcijańskiej. Drugi Narodowy Marsz Różańcowy pójdzie pod hasłem:
 

W TYM ZNAKU ZWYCIĘŻYSZ

17 PAŹDZIERNIKA 2020 o 15.00

W TRZECIĄ SOBOTĘ MIESIĄCA w WARSZAWIE z PLACU TRZECH KRZYŻY wyruszy NARODOWY MARSZ RÓŻAŃCOWY w intencji pokutno-wynagradzającej BOGU I MARYI za profanacje i zniewagi do jakich doszło w królestwie KRÓLOWEJ POLSKI.

NAM POLAKOM, NIE WOLNO NIE BRONIĆ CZCI NASZEJ KRÓLOWEJ, WIĘCEJ – DLA NAS TO ZASZCZYT!

„Szczęśliwszego od was nie widzę państwa, gdyż wam jedynym zechciała być królową Maryja, a to jest zaszczyt nad zaszczyty…”
(papież Innocenty XII do hetmana St. Jabłonowskiego)

WEŹMY DO RĘKI RÓŻANIEC!

„Wszystkim walczącym ludziom Kościół wkładał do ręki różaniec święty.” (Prymas Tysiąclecia)

Zapisz się na wyjazd

24

Aktualnie zarejestrowanych

Jeżeli organizujesz wyjazd samochodem lub autobusem to prosimy o podanie liczby pojazdów.
* – Pole obowiązkowe
** – Pole nieobowiązkowe – jednak ze względu organizacyjnych chcemy mieć możliwość kontaktu z każdym z Was w ten sposób.

Trasa Marszu:

149

MODLĄCYCH SIĘ ZA OJCZYZNĘ

Szukamy Bożych Wojowników do modlitwy różańcowej za naszą Ojczyznę. Ofiaruj codziennie jeden 10-tek różańca.

Zapisz się do Newslettera